HAKKIMIZDA

OKAN TOWERS

Türkiye’nin önder kuruluşlarından biri olan Okan Grup, 1972 yılında kurulmuş ve günümüze kadar uluslararası tecrübesi ve yüksek teknolojisi ile faaliyetlerini devam ettirmiştir. Okan Grup bir yandan başarılı projelerini ve yatırımlarını devam ettirirken, bir yandan da çeşitli ülkelerde müteahhitlik hizmetleri vermeye başlayarak, faaliyet alanlarına yenilerini eklemiştir.

Büyük ve dinamik bir metropol olan Gaziantep’te markanızın potansiyel müşterilerinizde uyandırdığı ilk izlenimi belirleyen ofisinizin seçiminde çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Gaziantep’te iş hayatının nabzı, şehrin en hareketli bölgesinde yer alan Okan Towers’ta atıyor. Hem konum hem mimari hem de teknolojik donanım açısından ayrıcalıklar sunan Okan Towers ofisleri ve ticari üniteleri, kurumsal imajınıza da büyük katkıda bulunuyor ve yeni nesil ofis çözümlerinde ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Siz de kiralık ofis arayışındaysanız Okan Towers’ta yer alan yüksek güvenlikli, modern ve kaliteli ofis çözümlerini değerlendirebilirsiniz.

250 ofis ve çeşitli alanlarda hizmet verecek 16 ticari ünitenin yer aldığı Okan Towers Havalimanına 18 km, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’ne 800 m, Adliye Sarayı’na 800 m, Zeugma Mozaik Müzesi’ne 3 km ve Sanko Park AVM’ye 2 km mesafede olup eşsiz konumu ile modern mimari yapısıyla, şehir manzarasıyla, profesyonel ofis hizmetleriyle sizi yeni bir yaşama davet ediyor.

Siz de hayalinizdeki ofise bir an önce kavuşmak istiyorsanız Okan Towers’ın bilgi talep formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

BİLGİ TALEP FORMU

Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”

KONUM

Hızla büyüyen Gaziantep'in merkezi konumunda, farklı ulaşım alternetifleri ile zamanınınızı size geri kazandıracak değerli bir bölgedeyiz. Adliye sarayı, hastane, AVM ve eğlence-kültür merkezlerine yakınlığımız ile sizi yeni bir yaşama davet ediyoruz. Ulaşım hep bu kadar kolay olsa ne güzel olur...

KONUMU GÖRÜNTÜLE

OFİS PLANLARI

Hem konum hem mimari hem de teknolojik donanım açısından ayrıcalıklar sunan Okan Towers ofisleri ve ticari üniteleri, kurumsal imajınıza da büyük katkıda bulunuyor. Yeni nesil ofis çözümlerinde ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Okan Towers’ta yer alan yüksek güvenlikli, modern ve kaliteli ofis çözümlerini değerlendirebilirsiniz.

DETAYLI İNCELE